Części stalowe wróciły ocynkowane, części gaźnika ze ZnAlu umyłem i w zakamarkach z zewnątrz delikatnie wypiaskowałem, żeby doczyścić. Kupiłem też zestaw naprawczy.Zacząłem jakoś tak z przyzwyczajenia od podstawy gaźnika i przepustnic.Poskładałem i wyregulowałem przepustnice. Istotna jest ich synchronizacja.Następnie główny korpus gaźnika. Ta przekładka po lewej nie jest nowa, tylko doczyszczona :)Korpus przykręciłem do podstawy, ważne, żeby równomiernie dokręcić.Wtryskiwacz pompki przyśpieszacza miał już dość stwardniałą uszczelkę - to te smętne czarne resztki pośrodku. Dostanie nowy oring.Zamontowany, część dysz już wyczyszczona i wkręcona. Wtryskiwacz pompki przyśpieszacza trzeba jeszcze wyregulować.Następnie dysze paliwowe. Ważne jest doczyszczenie wewnętrznej ich części.Potem pływak z nowym zaworkiem iglicowym.Kolejna membranka (anti-stall valve).

Zaczyna to przypominać gaźnik.Membranka zaworu mocy i małe dysze w korpusie.Założony filterek paliwa i jego pokrywka.Zmontowałem róznież mechanizm ssania i przykręciłem go do pokrywy gaźnika. Założona jest również ośka i klapki ssania.

Po sprawdzeniu poziomu paliwa w komorze pływakowej i regulacji pompki przyśpieszacza i jej wtryskiwacza można założyć pokrywę gaźnika.Teraz można wstępnie wyregulować mechanizmy ssania. Resztę regulacji trzeba wykonać już na silniku.
Póki co gaźnik gotowy do użycia.